0216.080VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216.080VXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0216.080VXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 80MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0216.080VXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0216.080VXP
Număr parc 0216.080VXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 80MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15019 pcs Fișa cu date 0216.080VXP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 216 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 216.080VXP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.00084 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 7.885 Ohms
Ratingul curent 80mA Culoare -