02153.15MXF38P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02153.15MXF38P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 02153.15MXF38P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 1.02153.15MXF38P.pdf2.02153.15MXF38P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 02153.15MXF38P
Număr parc 02153.15MXF38P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60286 pcs Fișa cu date 1.02153.15MXF38P.pdf2.02153.15MXF38P.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 215 Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial Bend Cylinder
Alte nume 2153.15MXF38P Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 43.255 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.0283 Ohms
Ratingul curent 3.15A Culoare -