021502.5MRET5P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021502.5MRET5P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 021502.5MRET5P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Foi de date: 021502.5MRET5P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 021502.5MRET5P
Număr parc 021502.5MRET5P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76429 pcs Fișa cu date 021502.5MRET5P.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Serie 215 Timp de raspuns Slow
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Alte nume 21502.5MRET5P Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 22.29 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.0386 Ohms
Ratingul curent 2.5A Culoare -