0215.630H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.630H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0215.630H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
Foi de date: 0215.630H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0215.630H
Număr parc 0215.630H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5249 pcs Fișa cu date 0215.630H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie 215 Timp de raspuns Slow
ambalare - Pachet / Caz 5mm x 20mm
Alte nume 0215.630
0215.630H-
H215.630
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.56 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.66 Ohms
Ratingul curent 630mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 1.5kA Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0215.630HXP
0215.630HXP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM