020201.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020201.5H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 020201.5H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2DIP
Foi de date: 020201.5H.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 020201.5H
Număr parc 020201.5H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 34005 pcs Fișa cu date 020201.5H.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Serie FLAT-PAK® 202 Timp de raspuns Fast
ambalare Tube Pachet / Caz 2-DIP (0.400", 10.16mm)
Alte nume 20201.5
H20201.5
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Se topește 0.54 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 0.0701 Ohms
Ratingul curent 1.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări CSA, UL