0160.500MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0160.500MR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0160.500MR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD
Foi de date: 0160.500MR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0160.500MR
Număr parc 0160.500MR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58218 pcs Fișa cu date 0160.500MR.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.429" L x 0.189" W x 0.189" H (10.90mm x 4.80mm x 4.80mm)
Serie NANO²® 160 Timp de raspuns Slow
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block with Clip
Alte nume F3558TR Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Holder, Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1.96 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Rezistență la rece 0.5974 Ohms
Ratingul curent 500mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări cULus