015702.5DRT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
015702.5DRT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 015702.5DRT
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Foi de date: 015702.5DRT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 015702.5DRT
Număr parc 015702.5DRT Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 79739 pcs Fișa cu date 015702.5DRT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm) Serie NANO²® 157T
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block with Clip Alte nume 015702.5T
0157025DRT
F2980TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder, Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 15
DC Rezistență la rece 0.0452 Ohms Ratingul curent 2.5A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A