01550320ZXU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01550320ZXU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 01550320ZXU
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE HLDR BLADE 32V 20A PNL MNT
Foi de date: 01550320ZXU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 01550320ZXU
Număr parc 01550320ZXU Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE HLDR BLADE 32V 20A PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36017 pcs Fișa cu date 01550320ZXU.pdf
Voltaj 32V Stilul de terminare Crimp
Serie 155 Alte nume 01550320ZXU-ND
0155320ZXU
1550320ZXU
155320U
F1888
Orientare - Numărul de circuite 1
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de tip Fuseholder Holder
Tipul siguranței Blade Dimensiunea siguranței 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare ATC, ATO descriere detaliata Fuse Holder 20A 32V 1 Circuit Blade Panel Mount
Ratingul curent 20A Materiale de contact Brass
Contactați Finish Tin
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
01550320ZXA
01550320ZXA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE HLDR BLADE 32V 20A PNL MNT
In stoc: 39056 pcs
Descarca: 01550320ZXA.pdf
RFQ
Descriere: FUSE HLDR BLADE 32V 25A PNL MNT
In stoc: 2724 pcs
Descarca: 01550425ZXA.pdf
RFQ
01550900M
01550900M
Descriere: FUSE BLOK CARTRIDGE 125V 10A SMD