01543.15DRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01543.15DRL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 01543.15DRL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC
Foi de date: 01543.15DRL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 01543.15DRL
Număr parc 01543.15DRL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 90436 pcs Fișa cu date 01543.15DRL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) Serie OMNI-BLOK® 154L
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block with Holder Alte nume 1543.15DRL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder, Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 1.92
DC Rezistență la rece 0.0215 Ohms Ratingul curent 3.15A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A