Hamlin / Littelfuse| Număr parc | 015402.5DRT | Producător | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Descriere | FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 81114 pcs | Fișa cu date | 015402.5DRT.pdf |
| Evaluarea tensiunii - DC | 125V | Tensiunea nominală - AC | 125V |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) | Serie | OMNI-BLOK® 154T |
| Timp de raspuns | Slow | ambalare | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C | Tipul de montare | Holder, Surface Mount |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) | Se topește | 15 |
| DC Rezistență la rece | 0.045 Ohms | Ratingul curent | 2.5A |
| Culoare | - | Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală | 50A |