0154.500DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0154.500DR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0154.500DR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0154.500DR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0154.500DR
Număr parc 0154.500DR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88652 pcs Fișa cu date 0154.500DR.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) Serie OMNI-BLOK® 154
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block with Holder Alte nume 0154.500
0154500DR
154.500DR
F1220TR
R154.500
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder, Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.0795
DC Rezistență la rece 0.42 Ohms Ratingul curent 500mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A