0154.080DRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0154.080DRL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0154.080DRL
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MOUNT 80MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0154.080DRL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0154.080DRL
Număr parc 0154.080DRL Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MOUNT 80MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42219 pcs Fișa cu date 0154.080DRL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) Serie OMNI-BLOK® 154L
Timp de raspuns Fast ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Square End Block with Holder Alte nume 154.080DRL
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Holder, Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.00033
DC Rezistență la rece 4.05 Ohms Ratingul curent 80mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A
Aprobări CSA, UL
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0154.080DR
0154.080DR
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BOARD MOUNT 80MA 125VAC/VDC
In stoc: 41968 pcs
Descarca: 0154.080DR.pdf
RFQ
0154-12C
0154-12C
Producători: Greenlee Communications
Descriere: WRENCH ADJUSTABLE 11.81"