01250003H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01250003H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 01250003H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 30A PCB
Foi de date: 01250003H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 01250003H
Număr parc 01250003H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 30A PCB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29262 pcs Fișa cu date 01250003H.pdf
Voltaj 250V Stilul de terminare PC Pin
Serie 125 Alte nume 01250003H-ND
125003
F3306
Orientare Horizontal Numărul de circuite 1
Tipul de montare PCB Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de tip Fuseholder Clip
Tipul siguranței Cartridge Dimensiunea siguranței 13/32" Dia (10.3mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare 13/32" Dia descriere detaliata Fuse Clip 30A 250V 1 Circuit Cartridge PCB
Ratingul curent 30A Materiale de contact Beryllium Copper
Contactați Finish Tin
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
01250002H
01250002H
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CLIP CART 600V 30A CHASSIS
In stoc: 6337 pcs
Descarca: 01250002H.pdf
RFQ
Producători: Weidmuller
Descriere: FERRULE 16/16 6AWG 1 = 500PCS
In stoc: 1686 pcs
Descarca: 0124300000.pdf
RFQ
Producători: Weidmuller
Descriere: SWITCH ROCKER SPST 250V