78C07RAT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 78C07RAT
Producator / Marca: Grayhill, Inc.
Descrierea produsului SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Foi de date: 78C07RAT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 78C07RAT
Număr parc 78C07RAT Producător Grayhill, Inc.
Descriere SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4752 pcs Fișa cu date 78C07RAT.pdf
Lavabil No Voltaj 24VDC
Stilul de terminare PC Pin Serie 78C
Pas 0.100" (2.54mm), Full ambalare Tube
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Numărul de poziții 7
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 2,000 Cycles Lungime 0.780" (19.81mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.390" (9.90mm)
Caracteristici - Viața electrică 2,000 Cycles
descriere detaliata Dip Switch SPST 7 Position Through Hole, Right Angle Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Ratingul curent 25mA