76PRB12T
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 76PRB12T
Producator / Marca: Grayhill, Inc.
Descrierea produsului SWITCH PIANO DIP SPST 150MA 30V
Foi de date: 76PRB12T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 76PRB12T
Număr parc 76PRB12T Producător Grayhill, Inc.
Descriere SWITCH PIANO DIP SPST 150MA 30V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21300 pcs Fișa cu date 76PRB12T.pdf
Lavabil No Voltaj 30VDC
Stilul de terminare PC Pin Serie 76
Pas 0.100" (2.54mm), Full ambalare Tube
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de poziții 12
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 2,000 Cycles Lungime 1.280" (32.51mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.301" (7.65mm)
Caracteristici - Viața electrică 2,000 Cycles
descriere detaliata Dip Switch SPST 12 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 150mA 30VDC Ratingul curent 150mA