47ASP4R6M1RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 47ASP4R6M1RT
Producator / Marca: Grayhill, Inc.
Descrierea produsului SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Foi de date: 47ASP4R6M1RT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 47ASP4R6M1RT
Număr parc 47ASP4R6M1RT Producător Grayhill, Inc.
Descriere SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16885 pcs Fișa cu date 47ASP4R6M1RT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare Solder Lug Funcția de comutare Mom-Off-Mom
Serie 47A Dimensiunile de tăiere a panoului Rectangular - 15.24mm x 12.70mm
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount, Snap-In Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 40,000 Cycles descriere detaliata Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Snap-In