47ASP1J3V2RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 47ASP1J3V2RT
Producator / Marca: Grayhill, Inc.
Descrierea produsului SWITCH ROCKER MINI,SPDT,O-N-O,VB
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 47ASP1J3V2RT
Număr parc 47ASP1J3V2RT Producător Grayhill, Inc.
cantitate valabila 15411 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-On
Serie 47A Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Viața mecanică -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
Caracteristici Epoxy Sealed Terminals Viața electrică 40,000 Cycles
descriere detaliata Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole Ratingul curent 0.4VA (AC/DC)