34ASP31B1M2RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 34ASP31B1M2RT
Producator / Marca: Grayhill, Inc.
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Foi de date: 34ASP31B1M2RT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 34ASP31B1M2RT
Număr parc 34ASP31B1M2RT Producător Grayhill, Inc.
Descriere SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16319 pcs Fișa cu date 34ASP31B1M2RT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-Off-On
Serie 34A Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 6.35mm Dia
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici -
Viața electrică 40,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch SPDT Panel Mount
Ratingul curent 0.4VA (AC/DC) Circuit SPDT
Bucșă filetată 1/4-40 Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 10.41mm