C2119A.21.19
General CableGeneral Cable
C2119A.21.19 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2119A.21.19
Producator / Marca: General Cable
Descrierea produsului HOOK-UP SOLID 18AWG VIOLET 1000'
Foi de date: C2119A.21.19.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 527 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 527 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C2119A.21.19
Număr parc C2119A.21.19 Producător General Cable
cantitate valabila 527 pcs Fișa cu date C2119A.21.19.pdf
Sârmă ecartament 18 AWG Voltaj 600V
Serie 2119A Evaluări UL Style 1015, ASTM B-33
Alte nume C2119-21-19
C2119A-21-19
C2119V-1000
Temperatura de Operare -20°C ~ 105°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime 1000.0' (304.8m)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Jacket Culoare Violet
Jacket (Izolație) Grosime 0.032" (0.81mm) Material jachetă (izolație) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Diametrul jachetei (izolației) 0.104" (2.64mm) Caracteristici -
descriere detaliata 18 AWG Hook-Up Wire Solid Violet 600V 1000.0' (304.8m) Conductor Strand Solid