C2119A.21.01
General CableGeneral Cable
C2119A.21.01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2119A.21.01
Producator / Marca: General Cable
Descrierea produsului HOOK-UP SOLID 18AWG BLACK 1000'
Foi de date: C2119A.21.01.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 470 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C2119A.21.01
Număr parc C2119A.21.01 Producător General Cable
cantitate valabila 470 pcs Fișa cu date C2119A.21.01.pdf
Sârmă ecartament 18 AWG Voltaj 600V
Serie 2119A Evaluări UL Style 1015, ASTM B-33