C2040A.21.01
General CableGeneral Cable
C2040A.21.01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2040A.21.01
Producator / Marca: General Cable
Descrierea produsului HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 1000'
Foi de date: C2040A.21.01.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 393 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 393 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C2040A.21.01
Număr parc C2040A.21.01 Producător General Cable
cantitate valabila 393 pcs Fișa cu date C2040A.21.01.pdf
Sârmă ecartament 20 AWG Voltaj 300V
Serie 2040A Evaluări UL Style 1007/1569, ASTM B-33
Alte nume C2040-21-01
C2040A-21-01
C2040A.21.01-ND
C2040B-1000
Temperatura de Operare -20°C ~ 105°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime 1000.0' (304.8m)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Jacket Culoare Black
Jacket (Izolație) Grosime 0.016" (0.41mm) Material jachetă (izolație) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Diametrul jachetei (izolației) 0.070" (1.78mm) Caracteristici -
descriere detaliata 20 AWG Hook-Up Wire 10/30 Black 300V 1000.0' (304.8m) Conductor Strand 10/30