BE2164M1A-DWB
General CableGeneral Cable
General Cable
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BE2164M1A-DWB
Producator / Marca: General Cable
Descrierea produsului 216F 50 MM LT SINGLE JKT
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
3281 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BE2164M1A-DWB
Număr parc BE2164M1A-DWB Producător General Cable
Descriere 216F 50 MM LT SINGLE JKT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6356 pcs Fișa cu date
Serie * descriere detaliata Fiber Optic Cable
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BE2644M1A-DWB
BE2644M1A-DWB
Producători: General Cable
Descriere: 264F 50MM LT SINGLE JKT