MBRT60040L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT60040L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRT60040L
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 40V 300A 3 TOWER
Foi de date: MBRT60040L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MBRT60040L
Număr parc MBRT60040L Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 40V 300A 3 TOWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4862 pcs Fișa cu date MBRT60040L.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 600mV @ 300A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor Three Tower Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz Three Tower Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 300A Chassis Mount Three Tower
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5mA @ 40V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 300A