MBRT40040R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT40040R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRT40040R
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE MODULE 40V 400A 3TOWER
Foi de date: 1.MBRT40040R.pdf2.MBRT40040R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MBRT40040R
Număr parc MBRT40040R Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE MODULE 40V 400A 3TOWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1416 pcs Fișa cu date 1.MBRT40040R.pdf2.MBRT40040R.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 750mV @ 200A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor Three Tower Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz Three Tower Alte nume MBRT40040RGN
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Anode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 40V 400A (DC) Chassis Mount Three Tower
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 20V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 400A (DC)