MBRT400150R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT400150R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRT400150R
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 150V 200A 3 TOWER
Foi de date: MBRT400150R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MBRT400150R
Număr parc MBRT400150R Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 150V 200A 3 TOWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2367 pcs Fișa cu date MBRT400150R.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 880mV @ 200A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 150V
Pachetul dispozitivului furnizor Three Tower Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz Three Tower Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Anode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 200A Chassis Mount Three Tower
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 150V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 200A