MBRF600200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF600200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRF600200
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 200V 300A TO244AB
Foi de date: MBRF600200.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MBRF600200
Număr parc MBRF600200 Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 200V 300A TO244AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2745 pcs Fișa cu date MBRF600200.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 920mV @ 300A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-244AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-244AB Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 300A Chassis Mount TO-244AB
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 200V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 300A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBRF60020R
MBRF60020R
Producători: GeneSiC Semiconductor
Descriere: DIODE SCHOTTKY 20V 300A TO244AB