MBRF120100
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF120100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRF120100
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 60A TO244AB
Foi de date: MBRF120100.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MBRF120100
Număr parc MBRF120100 Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 60A TO244AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3548 pcs Fișa cu date MBRF120100.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 840mV @ 60A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-244AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-244AB Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 60A Chassis Mount TO-244AB
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 100V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 60A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBRF120200
MBRF120200
Producători: GeneSiC Semiconductor
Descriere: DIODE SCHOTTKY 200V 60A TO244AB
In stoc: 2974 pcs
Descarca: MBRF120200.pdf
RFQ
MBRF120150R
MBRF120150R
Descriere: DIODE SCHOTTKY 150V 60A TO244AB