MBR40080CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40080CT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR40080CT
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE MODULE 80V 400A 2TOWER
Foi de date: 1.MBR40080CT.pdf2.MBR40080CT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MBR40080CT
Număr parc MBR40080CT Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE MODULE 80V 400A 2TOWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1339 pcs Fișa cu date 1.MBR40080CT.pdf2.MBR40080CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 840mV @ 200A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 80V
Pachetul dispozitivului furnizor Twin Tower Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz Twin Tower Alte nume MBR40080CTGN
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 400A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5mA @ 20V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 400A (DC)