MBR40045CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40045CT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR40045CT
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE MODULE 45V 400A 2TOWER
Foi de date: 1.MBR40045CT.pdf2.MBR40045CT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR40045CT
Număr parc MBR40045CT Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE MODULE 45V 400A 2TOWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1670 pcs Fișa cu date 1.MBR40045CT.pdf2.MBR40045CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 650mV @ 200A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 45V
Pachetul dispozitivului furnizor Twin Tower Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz Twin Tower Alte nume MBR40045CTGN
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 400A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5mA @ 20V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 400A (DC)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBR40045CTR
MBR40045CTR
Producători: GeneSiC Semiconductor
Descriere: DIODE MODULE 45V 400A 2TOWER
In stoc: 1383 pcs
Descarca: MBR40045CTR.pdf
RFQ
MBR40060CTR
MBR40060CTR
Descriere: DIODE MODULE 60V 400A 2TOWER
In stoc: 1782 pcs
Descarca: MBR40060CTR.pdf
RFQ
MBR40035CTRL
MBR40035CTRL
Descriere: DIODE SCHOTTKY 35V 200A 2 TOWER
Descarca: MBR40035CTRL.pdf
MBR40045CTRL
MBR40045CTRL
Descriere: DIODE SCHOTTKY 45V 200A 2 TOWER
Descarca: MBR40045CTRL.pdf
MBR40045CTS
MBR40045CTS
Descriere: DIODE MODULE 45V 400A SOT227