MBR2X080A060
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X080A060 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR2X080A060
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 60V 80A SOT227
Foi de date: MBR2X080A060.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR2X080A060
Număr parc MBR2X080A060 Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 60V 80A SOT227 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5742 pcs Fișa cu date MBR2X080A060.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 750mV @ 80A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 60V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-227 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz SOT-227-4, miniBLOC Temperatura de funcționare - Junction -40°C ~ 150°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 2 Independent descriere detaliata Diode Array 2 Independent Schottky 60V 80A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 60V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 80A