KBPC50005T
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
KBPC50005T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KBPC50005T
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE BRIDGE 50V 50A KBPC-T/W
Foi de date: 1.KBPC50005T.pdf2.KBPC50005T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KBPC50005T
Număr parc KBPC50005T Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE BRIDGE 50V 50A KBPC-T/W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31208 pcs Fișa cu date 1.KBPC50005T.pdf2.KBPC50005T.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) 50V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.1V @ 25A
Tehnologie Standard Pachetul dispozitivului furnizor KBPC
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-Square, KBPC-T Alte nume KBPC50005T/WGN
KBPC50005T/WGN-ND
KBPC50005TGN
KBPC50005TW
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare QC Terminal
Tipul de diodă Single Phase descriere detaliata Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V QC Terminal KBPC
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 50V Curent - Mediu rectificat (Io) 50A