GA080TH65-227SP
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GA080TH65-227SP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GA080TH65-227SP
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului MOD THYRISTOR CUSTOM SOT227
Foi de date: GA080TH65-227SP.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 32 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 32 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GA080TH65-227SP
Număr parc GA080TH65-227SP Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere MOD THYRISTOR CUSTOM SOT227 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32 pcs Fișa cu date GA080TH65-227SP.pdf
Tensiune - Stare Off 6.5kV Structura Single
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz Module Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Număr de SCR-uri, diode 1 SCR Tipul de montare Chassis Mount
descriere detaliata SCR Module 6.5kV 139A Single Chassis Mount Module Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 139A
Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 80A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) -
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 100mA