FR70DR02
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FR70DR02
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE GEN PURP REV 200V 70A DO5
Foi de date: 1.FR70DR02.pdf2.FR70DR02.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FR70DR02
Număr parc FR70DR02 Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE GEN PURP REV 200V 70A DO5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10998 pcs Fișa cu date 1.FR70DR02.pdf2.FR70DR02.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.4V @ 70A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor DO-5 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 200ns
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-203AB, DO-5, Stud
Alte nume FR70DR02GN Temperatura de funcționare - Junction -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Chassis, Stud Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata Diode Standard, Reverse Polarity 200V 70A Chassis, Stud Mount DO-5 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 25µA @ 100V
Curent - Mediu rectificat (Io) 70A Capacitate @ Vr, F -