FR30MR05
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FR30MR05
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE GEN PURP REV 1KV 30A DO5
Foi de date: 1.FR30MR05.pdf2.FR30MR05.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FR30MR05
Număr parc FR30MR05 Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE GEN PURP REV 1KV 30A DO5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14800 pcs Fișa cu date 1.FR30MR05.pdf2.FR30MR05.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Standard, Reverse Polarity Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 30A
Tensiune - Defalcare DO-5 Serie -
Starea RoHS Bulk Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F - Polarizare DO-203AB, DO-5, Stud
Alte nume FR30MR05GN Temperatura de funcționare - Junction 500ns
Tipul de montare Chassis, Stud Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului FR30MR05 Descriere extinsă Diode Standard, Reverse Polarity 1000V (1kV) 30A Chassis, Stud Mount DO-5
Configurarea diodelor 25µA @ 800V Descriere DIODE GEN PURP REV 1KV 30A DO5
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1V @ 30A Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 1000V (1kV)
Capacitate @ Vr, F -40°C ~ 125°C
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FR38DR
FR38DR
Producători: Panduit
Descriere: NUT DRIVER HEX SOCKET 3/8" 7.0"