FR16JR02
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FR16JR02
Producator / Marca: GeneSiC Semiconductor
Descrierea produsului DIODE GEN PURP REV 600V 16A DO4
Foi de date: 1.FR16JR02.pdf2.FR16JR02.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FR16JR02
Număr parc FR16JR02 Producător GeneSiC Semiconductor
Descriere DIODE GEN PURP REV 600V 16A DO4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17081 pcs Fișa cu date 1.FR16JR02.pdf2.FR16JR02.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Standard, Reverse Polarity Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 16A
Tensiune - Defalcare DO-4 Serie -
Starea RoHS Bulk Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F - Polarizare DO-203AA, DO-4, Stud
Alte nume FR16JR02GN Temperatura de funcționare - Junction 250ns
Tipul de montare Chassis, Stud Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului FR16JR02 Descriere extinsă Diode Standard, Reverse Polarity 600V 16A Chassis, Stud Mount DO-4
Configurarea diodelor 25µA @ 100V Descriere DIODE GEN PURP REV 600V 16A DO4
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 900mV @ 16A Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 600V
Capacitate @ Vr, F -65°C ~ 150°C