QRW040A0M41
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QRW040A0M41
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 1.5V 60W
Foi de date: QRW040A0M41.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile QRW040A0M41
Număr parc QRW040A0M41 Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 1.5V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4271 pcs Fișa cu date QRW040A0M41.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 1.5V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Serie QRW040 Putere (Wați) 60W
ambalare Bulk Pachet / Caz 10-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 40A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 40A