QRW025A0F
GE Critical PowerGE Critical Power
QRW025A0F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QRW025A0F
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Foi de date: QRW025A0F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile QRW025A0F
Număr parc QRW025A0F Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 83W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5875 pcs Fișa cu date QRW025A0F.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.38" H (57.9mm x 36.8mm x 9.7mm)
Serie QRW025 Putere (Wați) 83W
ambalare Bulk Pachet / Caz 10-DIP Module, 1/4 Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eficienţă 91%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 25A
Caracteristici de control Enable, Active High Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
QRW025A0A41Z
QRW025A0A41Z
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 125W
In stoc: 5406 pcs
Descarca: QRW025A0A41Z.pdf
RFQ
QRW025A0F1-H
QRW025A0F1-H
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 83W
In stoc: 4786 pcs
Descarca: QRW025A0F1-H.pdf
RFQ
QRW025A0A41-H
QRW025A0A41-H
Descarca: QRW025A0A41-H.pdf
QRW025A0A6Z
QRW025A0A6Z
Descarca: QRW025A0A6Z.pdf
QRW025A0F1
QRW025A0F1
Descarca: QRW025A0F1.pdf
QRW025A0F1-HZ
QRW025A0F1-HZ
Descarca: QRW025A0F1-HZ.pdf
QRW025A0A741-HZ
QRW025A0A741-HZ
Descarca: QRW025A0A741-HZ.pdf
QRW025A0A71-H
QRW025A0A71-H
Descarca: QRW025A0A71-H.pdf
QRW025A0F41
QRW025A0F41
Descarca: QRW025A0F41.pdf
QRW025A0F1Z
QRW025A0F1Z
Descarca: QRW025A0F1Z.pdf
QRW025A0F4
QRW025A0F4
Descarca: QRW025A0F4.pdf
QRW025A0A641Z
QRW025A0A641Z
Descarca: QRW025A0A641Z.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW