QHW050G71
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QHW050G71
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2.5V 25W
Foi de date: QHW050G71.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile QHW050G71
Număr parc QHW050G71 Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 2.5V 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6268 pcs Fișa cu date QHW050G71.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2.5V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serie QHW Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz 8-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Eficienţă 84%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 10A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 10A