PIM400K8Z
GE Critical PowerGE Critical Power
PIM400K8Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIM400K8Z
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER -48V 400W
Foi de date: PIM400K8Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIM400K8Z
Număr parc PIM400K8Z Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER -48V 400W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1310 pcs Fișa cu date PIM400K8Z.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 -48V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) -36V Tensiune - Intrare (Max) -75V
Tip Isolated Module, Digital Pachetul dispozitivului furnizor Quarter Brick
Dimensiune / Dimensiune 2.30" L x 1.45" W x 0.54" H (58.4mm x 36.8mm x 13.7mm) Serie PIM400
ambalare Tray Pachet / Caz 18-DIP Module, 1/4 Brick
Alte nume 150035222 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OCP, OTP, OVP, UVLO Eficienţă 98.5%
descriere detaliata Isolated Module, Digital DC DC Converter 1 Output -48V 10A -36V - -75V Input Curent - Ieșire (Max) 10A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PIMD3,115
PIMD3,115
Producători: Nexperia
Descriere: TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.6W 6TSOP
In stoc: 296986 pcs
Descarca: PIMD3,115.pdf
RFQ
PIMC31,115
PIMC31,115
Producători: Nexperia
Descriere: TRANS NPN/PNP PREBIAS 6TSOP
In stoc: 273076 pcs
Descarca: PIMC31,115.pdf
RFQ
PIM400K6Z
PIM400K6Z
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER -48V 400W
Descarca: PIM400K6Z.pdf
PIM371
PIM371
Producători: Pimoroni
Descriere: AUTOMATION:BIT
Descarca: PIM371.pdf
PIM374
PIM374
Producători: Pimoroni
Descriere: 1.12" MONO OLED (128X128, WHITE/
Descarca: PIM374.pdf
PIM400Z
PIM400Z
Producători: GE Critical Power
Descarca: PIM400Z.pdf
PIM373
PIM373
Descriere: VL53L1X TIME OF FLIGHT (TOF) SEN
Descarca: PIM373.pdf
Descarca: PIMD2,115.pdf
PIM370
PIM370
Descriere: HYPERPIXEL 4.0 (NON-TOUCH)
Descarca: PIM370.pdf
PIM400KZ
PIM400KZ
Descarca: PIM400KZ.pdf
PIM372
PIM372
Descriere: HDMI 8" LCD SCREEN KIT (1024X768
Descarca: PIM372.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW