LW020F87
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LW020F87
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Foi de date: LW020F87.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LW020F87
Număr parc LW020F87 Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6262 pcs Fișa cu date LW020F87.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 2.00" W x 0.39" H (50.8mm x 50.8mm x 9.9mm)
Serie LW020 Putere (Wați) 20W
ambalare Bulk Pachet / Caz 8-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP Eficienţă 77%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 4A