JW060ABK
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JW060ABK
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V +/-12V 60W
Foi de date: JW060ABK.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile JW060ABK
Număr parc JW060ABK Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V +/-12V 60W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4917 pcs Fișa cu date JW060ABK.pdf
Tensiune - ieșire 3 -12V Tensiune - ieșire 2 12V
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serie JW060 Putere (Wați) 60W
ambalare Bulk Pachet / Caz 8-DIP Module
Alte nume 107880296 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 3 Tipul de montare Through Hole
Eficienţă 86% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 9A, 3A, 3A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 9A, 3A, 3A Caracteristici de control Enable, Active High