JC030A1-M
GE Critical PowerGE Critical Power
JC030A1-M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JC030A1-M
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 30W
Foi de date: JC030A1-M.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile JC030A1-M
Număr parc JC030A1-M Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3270 pcs Fișa cu date JC030A1-M.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 850V
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serie JC030 Putere (Wați) 30W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Alte nume 107822132 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Eficienţă 80% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 18V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 6A Caracteristici de control Enable, Active Low