AXH010A0P9-SR
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AXH010A0P9-SR
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 1.2V 12W
Foi de date: AXH010A0P9-SR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AXH010A0P9-SR
Număr parc AXH010A0P9-SR Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 1.2V 12W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6128 pcs Fișa cu date AXH010A0P9-SR.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 1.2V Tensiune - Intrare (Min) 3V
Tensiune - Intrare (Max) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serie Austin Lynx™
Putere (Wați) 12W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 11-SIP Module Alte nume 108966144
AXH010A0P9SR
CC108966144
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 86% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 10A 3V - 5.5V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Caracteristici de control Enable, Active Low