AXH010A0G3
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AXH010A0G3
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2.5V 25W
Foi de date: AXH010A0G3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AXH010A0G3
Număr parc AXH010A0G3 Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 2.5V 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3037 pcs Fișa cu date AXH010A0G3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2.5V Tensiune - Intrare (Min) 3V
Tensiune - Intrare (Max) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serie Austin Lynx™
Putere (Wați) 25W ambalare Tray
Pachet / Caz 11-SIP Module Alte nume 108975798
CC108975798
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 92% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 10A 3V - 5.5V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Caracteristici de control Enable, Active Low
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AXH010A0FZ
AXH010A0FZ
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 33W
In stoc: 4345 pcs
Descarca: AXH010A0FZ.pdf
RFQ
AXH010A0G-SR
AXH010A0G-SR
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 2.5V 25W
In stoc: 4063 pcs
Descarca: AXH010A0G-SR.pdf
RFQ
AXH010A0G
AXH010A0G