AXA010A0X3Z
GE Critical PowerGE Critical Power
AXA010A0X3Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AXA010A0X3Z
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 55W
Foi de date: AXA010A0X3Z.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AXA010A0X3Z
Număr parc AXA010A0X3Z Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 55W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6264 pcs Fișa cu date AXA010A0X3Z.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 0.8 ~ 5.5 V Tensiune - Intrare (Min) 10V
Tensiune - Intrare (Max) 14V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serie Austin Lynx™
Putere (Wați) 55W ambalare Bulk
Pachet / Caz 10-SIP Module Alte nume 555-1062
CC109101318
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 93% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 10A 10V - 14V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Caracteristici de control Enable, Active High
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AXA016A0X3-SR12Z
AXA016A0X3-SR12Z
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 0.75-5.5V
In stoc: 4346 pcs
Descarca:
RFQ
AXA010A0X53Z
AXA010A0X53Z
Producători: GE Critical Power
Descriere: DC DC CONVERTER 0.75-5.5V 55W
In stoc: 5608 pcs
Descarca:
RFQ
AXA010A0X3
AXA010A0X3
Descriere: DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 55W