ATH025A0X3Z
GE Critical PowerGE Critical Power
ATH025A0X3Z Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATH025A0X3Z
Producator / Marca: GE Critical Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 90W
Foi de date: ATH025A0X3Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATH025A0X3Z
Număr parc ATH025A0X3Z Producător GE Critical Power
Descriere DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 90W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5979 pcs Fișa cu date ATH025A0X3Z.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 0.8 ~ 3.6 V Tensiune - Intrare (Min) 4.5V
Tensiune - Intrare (Max) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 0.55" W x 0.50" H (50.8mm x 14.0mm x 12.7mm) Serie Austin MegaLynx™
Putere (Wați) 90W ambalare Bulk
Pachet / Caz 13-SIP Module Alte nume 555-1093
CC109104774
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Eficienţă 93%
descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 3.6 V 25A 4.5V - 5.5V Input Curent - Ieșire (Max) 25A