UEZGUI-4357-50WVN-BA
Future Designs, Inc.Future Designs, Inc.
UEZGUI-4357-50WVN-BA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UEZGUI-4357-50WVN-BA
Producator / Marca: Future Designs, Inc.
Descrierea produsului 5.0" PCAP TOUCH LCD GUI -MODULE
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 378 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 378 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UEZGUI-4357-50WVN-BA
Număr parc UEZGUI-4357-50WVN-BA Producător Future Designs, Inc.
Descriere 5.0" PCAP TOUCH LCD GUI -MODULE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Zona de vizualizare 109.20mm L x 66.00mm W Ecran tactil Capacitive
Serie - Alte nume 622-1087
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață I²C, SPI, UART
Grafică Culoare - Dot Size -
Dot Pixeli 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch -
Tipul de afișare TFT - Color Modul de afișare -
Dimensiunea ecranului diagonal 5" (127.00mm) descriere detaliata Capacitive Graphic LCD Display Module TFT - Color I²C, SPI, UART 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA)
iluminare din spate - Culoare de fundal -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
Producători: Future Designs, Inc.
Descriere: 3.5" RES TOUCH LCD GUI MODULE