ELI101-IPHW
Future Designs, Inc.Future Designs, Inc.
Future Designs, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELI101-IPHW
Producator / Marca: Future Designs, Inc.
Descrierea produsului 10.1" WXGA TOUCH LCD PCAP HDMI
Foi de date: 1.ELI101-IPHW.pdf2.ELI101-IPHW.pdf3.ELI101-IPHW.pdf4.ELI101-IPHW.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 231 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 231 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELI101-IPHW
Număr parc ELI101-IPHW Producător Future Designs, Inc.
Descriere 10.1" WXGA TOUCH LCD PCAP HDMI Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Zona de vizualizare 216.96mm W x 135.60mm H Ecran tactil Capacitive
Serie ELI Alte nume 622-1101
Interfață DVI, HDMI, USB Grafică Culoare Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixeli 1280 x 800 (WXGA)
Dot Pitch - Tipul de afișare TFT - Color
Modul de afișare Transmissive Dimensiunea ecranului diagonal 10.1" (256.54mm)
descriere detaliata Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color DVI, HDMI, USB 10.1" (256.54mm) 1280 x 800 (WXGA) iluminare din spate LED