FT5HNBPK25.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FT5HNBPK25.0-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FT5HNBPK25.0-T1
Producator / Marca: Fox Electronics
Descrierea produsului OSC TCXO 25.000MHZ HCMOS SMD
Foi de date: FT5HNBPK25.0-T1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FT5HNBPK25.0-T1
Număr parc FT5HNBPK25.0-T1 Producător Fox Electronics
Descriere OSC TCXO 25.000MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39111 pcs Fișa cu date FT5HNBPK25.0-T1.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie FOX924
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS
Alte nume 631-1074-6 Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.059" (1.50mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±2.5ppm
Frecvență 25MHz descriere detaliata 25MHz TCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 6mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -