FO5HSCBE12.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FO5HSCBE12.0-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FO5HSCBE12.0-T1
Producator / Marca: Fox Electronics
Descrierea produsului OSC XO 12.000MHZ HCMOS SMD
Foi de date: FO5HSCBE12.0-T1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FO5HSCBE12.0-T1
Număr parc FO5HSCBE12.0-T1 Producător Fox Electronics
Descriere OSC XO 12.000MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 145286 pcs Fișa cu date FO5HSCBE12.0-T1.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie F535L
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS
Alte nume 631-1437-2
F535L-12
FO5HSCBE12.0
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 12MHz descriere detaliata 12MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 15mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA